Warning: Creating default object from empty value in /home/drartidi/public_html/sa/wp-content/plugins/medify-core/includes/framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
درباره ما – دکتر آرتید لطفا لایسنس قالب مدیفای را از پیشخوان فعال نمایید.

کار ما: کمک به زیباتر شدن شما

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید بعنوان زیر مجموعه‌ای از هلدینگ سینوهه که در سال 1383 تاسیس شد و در حوزه پزشکی زیبایی و پوست، فروش محصولات و تجهیزات زیبایی و پوست فعال است؛ کار خود را در حوزه زیبایی و پوست از سال 1390 با برگزاری دوره‌هایی برای زیبایی اطراف چشم آغاز کرد، در ادامه با تاسیس 2 شعبه اصلی در تهران فعالیت خود را در این حوزه گسترش داد. این مجموعه برای نهمین سال متوالی افتخار ارائه انواع متفاوت خدمات با کیفیت با به روزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و دستگاه‌های روز دنیا، بهترین مواد مصرفی و با کادری مجرب و متخصص در حوزه زیبایی و پوست و لاغری به مراجعان عزیز را دارد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

مکانیزم عمل لیزر موهای زائد رفع و تخریب ملانین یا همان رنگدانه‌های موجود در فولیکول یا همان پیاز مو می‌باشد. برای رفع موهای زائد از لیزر با طول موج‌های متفاوتی استفاده می‌شود.

 

جوانسازی پوست

جوانسازی

جوانسازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌وچروک و آسیب‌های پوستی است. برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد.برای جوانسازی پوست روش‌های متفاوتی وجود دارد.

0 +

بیماران راضی

0 +

بخش های بهداشتی

0 +

انواع تحقیق

0 +

جوایز برنده

ویژگی های ما

تعالی تخصص ماست

ما اصل پزشکی خانوادگی را معرفی کرده ایم ، به این معنی که پزشک خانواده اکثر درخواست های پزشکی را بر عهده خواهد داشت ، با متخصصانی که فقط در صورت لزوم درگیر آن هستند.

تجهیزات مدرن

ما فقط یک کلینیک معمولی نیستیم بلکه یک ارائه دهنده خدمات زیبایی و پوست هستیم که با آن‌ها می توانید هر یک را به اشتراک بگذارید

قیمت مطلوب

به منظور به دست آوردن نتایج عملیاتی و دقیق ، کلینیک ما که با آن قرارداد بست

پزشکان حرفه ای

به منظور به دست آوردن نتایج عملیاتی و دقیق ، کلینیک ما که با آن قرارداد بست

موارد واجد شرایط

ما فقط یک کلینیک معمولی نیستیم بلکه یک ارائه دهنده خدمات پزشکی هستیم که با آنها می توانید هر یک را به اشتراک بگذارید